Logo EFS

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !
Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi
w godzinach od 7:00 do 16:00 w formie zdalnej i stacjonarnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:
81 534-82-90 | 534-032-029 533-485-990
oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych"

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi od kwietnia 2016 r. realizuje projekt pn. „Indeks kompetencji społecznych i zawodowych”. W ramach działań projektu na rzecz rehabilitacji społecznej realizowane są wyjścia kulturalno-rekreacyjne dla uczestników projektu. Obejmują one różne formy aktywności, m.in.:

-wyjścia na kręgle – cieszyły się niezmiennie dużym zainteresowaniem Beneficjentów. Ta ciekawa forma rozrywki daje dużą dawkę pozytywnych emocji. Jest tu zarówno rywalizacja jak i współpraca uczestników w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników. Dodatkowo jest to także okazja do poprawy kondycji fizycznej.

-wyjścia do kina  –  uczestnicy projektu mogli wybierać zarówno bardziej tradycyjne kino jak i seanse prezentowane w technologii 3D ,4DX oraz 6D.

-wyjścia do teatru – dotychczas Beneficjenci Fundacji skorzystali z takich spektakli teatralnych jak: „Kieł”, „Tresowany mężczyzna” , „Amadeusz”, „Wielka woda”, „Rycerz nieistniejący”, „Mój boski rozwód”, „Szalone nożyczki, „ Miłość i polityka”

-wycieczki krajoznawcze –sprzyjające integracji i rozwijające kulturalnie są organizowane przez Fundację wycieczki krajoznawcze. Uczestnicy projektu mieli możliwość zwiedzania jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce - Muzeum – Zamku w Łańcucie. Podczas pobytu w Łańcucie Beneficjenci zwiedzili zarówno Zespół pałacowy jak i zabudowania gospodarcze, niegdyś ściśle związane z codziennym życiem w łańcuckiej rezydencji. Przy okazji pobytu w tym malowniczym miasteczku Uczestnicy obejrzeli również pierwszą w Polsce storczykarnię oraz największy zbiór ikon w Polsce.

Zorganizowana została także wycieczka do Krakowa podczas której Uczestnicy zwiedzili Zamek Królewski na Wawelu – Skarbiec Koronny i Zbrojownię, Prywatne i Reprezentacyjne Komnaty Królewski, Basztę Sandomierską, Smoczą Jamę, a także okresową wystawę pt. ” Sztuka Wschodu”.  Była również możliwość przespacerowania się uliczkami Starego Miasta. Tu najwięcej czasu Uczestnicy spędzili na Rynku Głównym zwiedzając kościół Mariacki, Sukiennice, Bramę Floriańską.  Międzyczasie nadarzyła się okazja do wysłuchania hejnału z Wieży Mariackiej.

-SPA- szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się grupowe wyjścia do Spa Orkana w Lublinie. Beneficjenci mogli skorzystać z szerokiej ofert strefy wody i saun, które umożliwiały odpowiedni relaks po intensywnych działaniach związanych z aktywizacją zawodową.

Spotkania integracyjne to nie tylko rozrywka ale także nauka dlatego też organizowaliśmy wyjścia do muzeów.  Beneficjenci mieli okazję do obejrzenia  m.in.   zbiorów związanych bezpośrednio z bogatą historią  Rzeszowa, mieszczących się w Muzeum Historii Miasta Rzeszowa. Uczestnicy skorzystali również z ciekawej lekcji historii połączonej z przejściem  Rzeszowskiej Podziemnej Trasy Turystycznej.

Ponadto organizowane zostały wyjścia na tor kartingowy, do interaktywnych pokojów typu escape room, oraz do filharmonii. Wspólna aktywność w wyżej wymienionych dziedzinach bardzo pozytywnie wpłynęła na wymianę doświadczeń i nawiązywanie nowych relacji poszczególnych uczestników projektu.

Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjścia kulturalno-rekreacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 15.09.2020r.
Stronę odwiedzono 19681457, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON