1 procent
zobacz >>>

W dniu 04 listopada 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Zaawansowana obsługa komputera i Internetu"

W pierwszej części szkolenia uczestnicy nabyli umiejętności związane z zaawansowaną obsługą komputera. Zajęcia obejmowały obsługę programów: Microsoft Word, Excel, Power Point oraz Acces. W ramach zaliczenia uczestnicy wykonywali ćwiczenia i projekty z wykorzystaniem poszczególnych narzędzi pakietu MS Office.   

Druga część szkolenia dotyczyła zagadnień związanych z prowadzeniem sklepu internetowego. W ramach zajęć uczestnicy zajmowali się teorią i praktyką związaną z prowadzeniem e-działalności. Poznali m.in. przepisy prawne dotyczące działalności handlowej, zagadnienia marketingowe specyficzne dla handlu w sieci oraz zasady wykorzystywania reklamy i promocji w Internecie.

Wszyscy uczestnicy pomyślnie zakończyli szkolenie, będąc przygotowanymi do podjęcia zatrudnienia.

W dniu 04 listopada 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Zaawansowana obsługa komputera i Internetu" W dniu 04 listopada 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Zaawansowana obsługa komputera i Internetu" W dniu 04 listopada 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Zaawansowana obsługa komputera i Internetu" W dniu 04 listopada 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Zaawansowana obsługa komputera i Internetu" W dniu 04 listopada 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Zaawansowana obsługa komputera i Internetu" W dniu 04 listopada 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Zaawansowana obsługa komputera i Internetu" W dniu 04 listopada 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Zaawansowana obsługa komputera i Internetu"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18296315, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON