1 procent
zobacz >>>

Rozpoczęło się szkolenie pn."Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą komputera"

11 lipca 2016 r. rozpoczęło się szkolenie pn. „Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą komputera” realizowane w ramach projektu „Integracja”. Dziesięciu Uczestników będzie zapoznawać się m.in. z podstawami i charakterystyką pracy biurowej, zasadami jej planowania i organizacji, a także zdobędą umiejętność sporządzania dokumentacji biurowej. Podczas części szkolenia Beneficjenci mieli okazję zdobyć praktyczną umiejętność obsługi komputera. W programie planowane są również zajęcia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, obsługi urządzeń biurowych oraz nabycie umiejętności obsługi programów komputerowych potrzebnych do wykonywania prac biurowych.
Szkolenie wynika z potrzeb zawodowych Beneficjentów i w pełni odpowiada aktualnym trendom zatrudnieniowym na rynku pracy.

Rozpoczęło się szkolenie pn."Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą komputera" Rozpoczęło się szkolenie pn."Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą komputera" Rozpoczęło się szkolenie pn."Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą komputera"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18604093, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON