1 procent
zobacz >>>

W dniu 23 czerwca 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Specjalista ds. sprzedaży i e-marketingu"

W pierwszej części szkolenia uczestnicy zapoznali się teorią i praktyką prowadzenia sklepu internetowego. W ramach zajęć uczestnicy zajmowali się przygotowywaniem dokumentacji związanej z funkcjonowaniem e-działalności, poznali przepisy prawne dotyczące działalności handlowej oraz zasad wykorzystywania reklamy i promocji w Internecie.

Druga część szkolenia dotyczyła zagadnień związanych z projektowaniem stron internetowych oraz grafiki 3D. W trakcie szkolenia, uczestnicy wykorzystywali social media oraz programy graficznych do promowania swoich dokonań w internecie. 

Wszyscy uczestnicy pomyślnie zakończyli szkolenie, będąc przygotowanymi do podjęcia pracy na stanowisku "Specjalisty ds. sprzedaży i e-marketingu".

W dniu 23 czerwca 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Specjalista ds. sprzedaży i e-marketingu" W dniu 23 czerwca 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Specjalista ds. sprzedaży i e-marketingu" W dniu 23 czerwca 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Specjalista ds. sprzedaży i e-marketingu" W dniu 23 czerwca 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Specjalista ds. sprzedaży i e-marketingu" W dniu 23 czerwca 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Specjalista ds. sprzedaży i e-marketingu" W dniu 23 czerwca 2016 roku zakończyliśmy szkolenie pn. "Specjalista ds. sprzedaży i e-marketingu"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18299744, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON