1 procent
zobacz >>>

Natalia Kukulska na koncercie świątecznym w Chatce Żaka

Dnia 18 grudnia tuż przed świąteczno-noworoczną przerwą w Chatce Żaka w Lublinie, odbył się Koncert Świąteczny pt. „Idą, idą Święta….”. Po sukcesie zeszłorocznego koncertu jego druga edycja wypadła równie dobrze gromadząc całą salę widzów. W tym roku Akadmickie Centrum Kultury UMCS postarały uatrakcyjnić wydarzenie obecnością gościa specjalnego – znanej i cenionej polskiej wokalistki Natalii Kukulskiej.

Piątkowe popołudnie przyciągnęło do Chatki Żaka wiele osób, które podczas prawie trzy godzinnego koncertu mogły posłuchać najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu artystki. Dodatkowo podczas koncertu wystąpili także: Chór Akademicki UMCS im. Jadwigi Czerwińskiej pod dyrekcją prof. Urszuli Bobryk oraz Orkiestra Trybunału Koronnego w Lublinie. Autorem Aranżacji był dr Marek Stefankiewicz.

Natalia Kukulska na koncercie świątecznym w Chatce Żaka Natalia Kukulska na koncercie świątecznym w Chatce Żaka Natalia Kukulska na koncercie świątecznym w Chatce Żaka Natalia Kukulska na koncercie świątecznym w Chatce Żaka

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18642159, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON