1 procent
zobacz >>>

Zabawa Andrzejkowa w ramach zadania "Barwy Jesieni Życia"

Noc Andrzejkowa to czas wróżb, magii oraz ostatnich zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Z tej okazji w dniu 24 listopada została zorganizowana zabawa Andrzejkowa w ramach projektu „Barwy jesieni życia”.  Od godziny 16:00 uczestnicy tłumnie zjawili się w Lawendowym Dworku w którym odbywało się zabawa.

Podczas spotkania seniorzy mieli okazję oderwać się od codziennej rutyny. Długie rozmowy oraz tańce trwały kilka godzin. Oczywiście nie mogło zabraknąć wróżb oraz magicznego akcentu bez którego wieczór ten nie byłby kompletny – „kubki przyszłości” oraz rzucanie monetą okazały się świetnymi zabawami, które spowodowały niejedną salwę śmiechu oraz wiele radości na twarzach seniorów. 

Zabawa Andrzejkowa w ramach zadania "Barwy Jesieni Życia" Zabawa Andrzejkowa w ramach zadania "Barwy Jesieni Życia" Zabawa Andrzejkowa w ramach zadania "Barwy Jesieni Życia" Zabawa Andrzejkowa w ramach zadania "Barwy Jesieni Życia" Zabawa Andrzejkowa w ramach zadania "Barwy Jesieni Życia" Zabawa Andrzejkowa w ramach zadania "Barwy Jesieni Życia" Zabawa Andrzejkowa w ramach zadania "Barwy Jesieni Życia" Zabawa Andrzejkowa w ramach zadania "Barwy Jesieni Życia"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18304296, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON