KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Spotkanie z Melpomeną

W dniu 24 października 2015r. odbyło się wyjście do teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie, na spektakl pt. „Herkules i stajnia Augiasza” w reżyserii Artura Tyszkiewicza, wyjście zorganizowano w ramach projektu Indeks kompetencji społecznych i zawodowych.

Widzowie mieli możliwość obejrzenia groteskowej komedii politycznej opowiadającej o Elidzie - państwie, które czasy świetności ma już dawno za sobą, a obecnie tonie w gnoju. Prezydent Augiasz i Wielka Rada postanawiają zmienić ten stan rzeczy i doprowadzić do oczyszczenia wszystkich terenów. Owo zadanie ma wykonać słynny heros Herkules. Okazuje się jednak, iż zabranie się od razu do pracy nie jest wcale proste, bowiem władze i obywatele w gruncie rzeczy nie wiedzą, czego w istocie chcą, obawiają się zmian i nie potrafią skupić się na tym, co jest dobre dla kraju. 

Uczestnicy projektu wystawianą sztukę oglądali z dużym zainteresowaniem. Po zakończonym przedstawieniu byli bardzo zadowoleni ze zorganizowanego wyjścia do teatru, przedstawienie zrobiło duże wrażenie artystyczne.

Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18320463, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON