1 procent
zobacz >>>

Wyjazdowe warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. ,,Indeks kompetencji społecznych i zawodowych"

W dniach od 07 do 09 października 2015 roku w Hotelu "Jedlina” w Motyczu odbyły się wyjazdowe warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych”. W zajęciach prowadzonych przez trenera uczestniczyło 11 Beneficjentów projektu.

Celem warsztatów była aktywizacja zawodowa, a także integracja Uczestników projektu. Poruszane były zagadnienia dotyczące prawidłowego pisania CV, autoprezentacji, metod poszukiwania pracy, zasad przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Uczestnicy warsztatów mieli możliwość poznania zagadnień z zakresu współczesnego rynku pracy, kompetencji zawodowych, oczekiwań pracodawców względem przyszłych pracowników.

Uczestnicy warsztatów  brali czynny udział we wszystkich ćwiczeniach i dyskusjach. Uzyskali przydatne informacje o tym, jak poruszać się po aktualnym rynku pracy, jak efektywnie szukać zatrudnienia. Dodatkowo Uczestnicy warsztatów nawiązali nowe znajomości, a także miło spędzili wspólnie czas.

Wyjazdowe warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. ,,Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjazdowe warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. ,,Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjazdowe warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. ,,Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjazdowe warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. ,,Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjazdowe warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. ,,Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjazdowe warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. ,,Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjazdowe warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. ,,Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjazdowe warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. ,,Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Wyjazdowe warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. ,,Indeks kompetencji społecznych i zawodowych"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18589102, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON