1 procent
zobacz >>>

Warsztaty aktywizacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Przekroczyć próg rynku pracy"

W dniach 28-30 września 2015 roku w hotelu „Jedlina” w Motyczu odbyły się warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pt. „Przekroczyć próg rynku pracy”. Uczestnicy w liczbie 12 osób, brali aktywny udział w zajęciach prowadzonych przez trenera. Zajęcia aktywizacyjne prowadzone były  w formie warsztatów grupowych.

Zajęcia w szczególności poruszały zagadnienia przydatne osobom bezrobotnym i poszukującym pracy w uzupełnieniu ich wiedzy i umiejętności niezbędnych do poszukiwania pracy.  W czasie zajęć Uczestnicy  zdobyli  informacje na temat:

Warsztaty aktywizacyjne miały na celu zwiększenie poziomu wiedzy i umiejętności, potrzebnych do podjęcia świadomych działań na rzecz rozwoju osobistego i zawodowego. Warsztaty aktywizujące zawodowo spełniają również zadanie wytworzenie naturalnego sytemu wsparcia wewnątrzgrupowego.

Bardzo dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo w zajęciach!

Warsztaty aktywizacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Przekroczyć próg rynku pracy" Warsztaty aktywizacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Przekroczyć próg rynku pracy" Warsztaty aktywizacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Przekroczyć próg rynku pracy" Warsztaty aktywizacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Przekroczyć próg rynku pracy" Warsztaty aktywizacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Przekroczyć próg rynku pracy" Warsztaty aktywizacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Przekroczyć próg rynku pracy" Warsztaty aktywizacyjne realizowane w ramach projektu pn. "Przekroczyć próg rynku pracy"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18642152, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON