1 procent
zobacz >>>

Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu"

W dniach: 23-25 września 2015 r. w Hotelu ,,Jedlina” w Motyczu odbyły się kolejne wyjazdowe warsztaty aktywizacji zawodowej organizowane  w ramach projektu pt. ,,Kompetencje kluczem do sukcesu”. W zajęciach wzięło udział 11 Beneficjentów projektu. 

Celem warsztatów było zdobycie wiedzy i umiejętności przydatnych przy poszukiwaniu zatrudnienia. Uczestnicy poznali zasady: tworzenia dokumentów aplikacyjnych, skutecznej autoprezentacji na rozmowie kwalifikacyjnej. Zdobyli wiedzę z zakresu uprawnień osób niepełnosprawnych, prawa pracy, technik radzenia sobie ze stresem oraz metod poszukiwania zatrudnienia. Uczestniczyli także w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych.

Uczestnicy warsztatów brali czynny udział w zajęciach aktywizacyjnych. Warsztaty pozwoliły na nawiązania nowych znajomości oraz  integracji całej grupy. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z przebiegu warsztatów oraz uzyskanej wiedzy. 

Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18301885, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON