1 procent
zobacz >>>

Zakończenie szkolenia pt. "Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego" organizowanego w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu"

W dniu 22 lipca 2015 roku zakończyło się szkolenie ,,Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego”, organizowane w Ośrodku Kształcenia Ustawicznego Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu „Kompetencje kluczem do sukcesu”.  Szkolenie było realizowane prze okres dwóch miesięcy i obejmowało 140 godzin dydaktycznych. Wszyscy uczestnicy przystąpili do egzaminu końcowego, po których otrzymali zaświadczenia potwierdzające zdobyte kwalifikacje.

Tematyka szkolenia obejmowała naukę obsługi programów komputerowych pakietu Ms Office oraz podstawowe umiejętności komunikacji w języku angielskim.

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym!

Zakończenie szkolenia pt. "Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego" organizowanego w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Zakończenie szkolenia pt. "Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego" organizowanego w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Zakończenie szkolenia pt. "Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego" organizowanego w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Zakończenie szkolenia pt. "Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego" organizowanego w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu" Zakończenie szkolenia pt. "Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego" organizowanego w ramach projektu pn. "Kompetencje kluczem do sukcesu"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18642426, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON