1 procent
zobacz >>>

Szkolenie pn. "Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego" w ramach projektu "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych"

Dnia 09 czerwca 2015 roku rozpoczęło się szkolenie zawodowe realizowane w ramach projektu pn. „Indeks kompetencji społecznych i zawodowych”.

Szkolenie obejmuje 140 godziny i podzielone jest na dwa bloki tematyczne:

- nauka języka angielskiego,                                                                                

- obsługa komputera.

 

W szkoleniu bierze udział 10 Beneficjentów projektu. Zajęcia będą się odbywać do 13 sierpnia 2015 roku. Wszyscy Beneficjenci wykazują duże zaangażowanie i chęci do aktywnej pracy na zajęciach. Życzymy Uczestnikom owocnej pracy i pomyślnego zaliczenia egzaminów przewidzianych programem.

Szkolenie pn. "Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego" w ramach projektu "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Szkolenie pn. "Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego" w ramach projektu "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Szkolenie pn. "Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego" w ramach projektu "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych" Szkolenie pn. "Średniozaawansowana obsługa komputera z nauką języka angielskiego" w ramach projektu "Indeks kompetencji społecznych i zawodowych"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18297219, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON