1 procent
zobacz >>>

Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r.

We wtorek 24 marca 2015 roku, w godzinach 10.00-14.00 odbyły się Targi pracy, praktyk i staży, zorganizowane przez Agencję Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy II”, współfinansowanego  ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Targi zostały zorganizowane w sali konferencyjnej Areny Lublin na ul. Stadionowej 1 w Lublinie. 

Targi pracy rozpoczęły się od wystąpienia Prezesa Fundacji Fuga Mundi, Pana Marka Piaseckiego oraz Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Pana Mirosława Fatygi. Swoje wystąpienia zaprezentowali również pracownicy Fundacji Fuga Mundi. Po zakończeniu części oficjalnej osoby poszukujące zatrudnienia miały możliwość zapoznania się z przedstawionymi przez wystawców ofertami. Zaproszeni wystawcy poszukiwali pracowników między innymi na takie stanowiska jak: handlowiec, pracownik biurowy, pracownik produkcji, pracownik magazynu, pracownik obsługi sprzedaży, kucharz, barman, pomoc kuchenna oraz wiele innych.

Ponadto na Targach zaprezentowały się instytucje administracji publicznej, pośredniczące
w poszukiwaniu zatrudnienia przez osoby niepełnosprawne – Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, Miejski Urząd Pracy w Lublinie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku.

Zorganizowane Targi pracy, praktyk i staży cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród osób niepełnosprawnych. Dla osób poszukujących zatrudnienia udział w Targach był okazją do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami różnych firm oraz złożenia swoich dokumentów aplikacyjnych. Pracodawcy mieli z kolei okazję do zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych pracowników oraz zgromadzenia bazy kandydatów do pracy. Targi zaowocowały nawiązaniem trwałych kontaktów między pracodawcami a osobami poszukującymi zatrudnienia.

Dziękujemy za przybycie wszystkim Wystawcom i Uczestnikom oraz życzymy sukcesów w podjęciu zatrudnienia. 

Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r. Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r. Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r. Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r. Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r. Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r. Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r. Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r. Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r. Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r. Targi pracy, praktyk i staży na Arenie Lublin - 24 marca 2015r.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18603285, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON