1 procent
zobacz >>>

Przygotowanie do giełd pracy w ramach projektu:" Wsparcie absolwentów w wejściu na rynek pracy II"

Dnia 10 lutego 2015 roku odbyło się „Przygotowanie do giełd pracy” realizowane w ramach projektu pn. „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy II”.  W zajęciach uczestniczyło 10 BO. Program zajęć obejmował m.in. takie zagadnienia, jak:

 

Zajęcie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród BO.  Mamy nadzieję, że uzyskane informacje pomogą w skutecznej autoprezentacji na Giełdach Pracy. Powodzenia!

Przygotowanie do giełd pracy w ramach projektu:" Wsparcie absolwentów w wejściu na rynek pracy II" Przygotowanie do giełd pracy w ramach projektu:" Wsparcie absolwentów w wejściu na rynek pracy II" Przygotowanie do giełd pracy w ramach projektu:" Wsparcie absolwentów w wejściu na rynek pracy II" Przygotowanie do giełd pracy w ramach projektu:" Wsparcie absolwentów w wejściu na rynek pracy II" Przygotowanie do giełd pracy w ramach projektu:" Wsparcie absolwentów w wejściu na rynek pracy II" Przygotowanie do giełd pracy w ramach projektu:" Wsparcie absolwentów w wejściu na rynek pracy II" Przygotowanie do giełd pracy w ramach projektu:" Wsparcie absolwentów w wejściu na rynek pracy II"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18296302, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON