1 procent
zobacz >>>





Szkolenie "Pracownik administracyjno-biurowy z elementami kadr i płac" w ramach projektu pn. "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy II"

W dniu 12.01.2015 r. rozpoczęło się szkolenia zawodowe „Pracownik administracyjno-biurowy z elementami kadr i płac” w ramach projektu pn. „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy II”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  

Tematyka szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

 

Uczestnicy szkolenia mają możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych, co może zwiększyć ich szanse na rynku pracy.

 

Wszystkim uczestnikom szkolenia życzymy powodzenia.

Szkolenie "Pracownik administracyjno-biurowy z elementami kadr i płac" w ramach projektu pn. "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy II" Szkolenie "Pracownik administracyjno-biurowy z elementami kadr i płac" w ramach projektu pn. "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy II" Szkolenie "Pracownik administracyjno-biurowy z elementami kadr i płac" w ramach projektu pn. "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy II" Szkolenie "Pracownik administracyjno-biurowy z elementami kadr i płac" w ramach projektu pn. "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy II"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18301899, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON