Logo EFS

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !
Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi
w godzinach od 7:00 do 16:00 w formie zdalnej i stacjonarnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:
81 534-82-90 | 534-032-029 533-485-990
oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi uczestniczyła w II Lubelskich Targach Aktywności Osób Niepełnosprawnych, które odbyły się w dniach 4- 5 grudnia w hali Targów Lubelskich, przy ul. Dworcowej 11

Lubelskim Targom Aktywności Osób Niepełnosprawnych towarzyszyły konferencje i warsztaty, a ich tematyka obejmowała kwestie aktywnego włączania osób niepełnosprawnych w życie społeczne, ze szczególnym zwróceniem uwagi na problematykę aktywności zawodowej oraz sportowej. W czasie warsztatów miał miejsce kiermasz prac wykonanych na zajęciach terapeutycznych przez osoby niepełnosprawne.

W pierwszym dniu Targów omówione zostały zagadnienia dotyczące sportu osób niepełnosprawnych, dostępności lubelskich obiektów sportowych i aktywności niepełnosprawnych sportowców, pokazy sportowe w wykonaniu osób niepełnosprawnych, takich dyscyplin jak: goalball, piłka siatkowa na siedząco, łucznictwo, tenis stołowy.

Drugi dzień Targów skierowany był do osób niepełnosprawnych oraz pracodawców. Podczas odpowiednich modułów zaprezentowane zostały przykłady dobrych praktyk, jakie stosują firmy zaangażowane w problematykę niepełnosprawności na otwartym rynku pracy, a także warsztaty z autoprezentacji.

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi zaprezentowała aktualne oferty pracy, szkoleń, staży oraz praktyk. Dużym zainteresowaniem cieszyły się informacje na temat realizowanych projektów oraz profilu działalności Agencji Zatrudnienia.

 

Dziękujemy za liczny i aktywny udział w Targach Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi uczestniczyła w II Lubelskich Targach Aktywności Osób Niepełnosprawnych, które odbyły się w dniach 4- 5 grudnia w hali Targów Lubelskich, przy ul. Dworcowej 11 Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi uczestniczyła w II Lubelskich Targach Aktywności Osób Niepełnosprawnych, które odbyły się w dniach 4- 5 grudnia w hali Targów Lubelskich, przy ul. Dworcowej 11 Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi uczestniczyła w II Lubelskich Targach Aktywności Osób Niepełnosprawnych, które odbyły się w dniach 4- 5 grudnia w hali Targów Lubelskich, przy ul. Dworcowej 11 Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi uczestniczyła w II Lubelskich Targach Aktywności Osób Niepełnosprawnych, które odbyły się w dniach 4- 5 grudnia w hali Targów Lubelskich, przy ul. Dworcowej 11

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 15.09.2020r.
Stronę odwiedzono 19687640, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON