1 procent
zobacz >>>

Wyjście do Naturalias SPA w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II" dn. 24.11.2014r.

W dniu 24.11.2014r. Seniorzy oraz Wolontariusze zadania publicznego „Senior aktywny II” uczestniczyli w kolejnym wydarzeniu rekreacyjno-kulturalnym – udali się do Naturalias SPA. Mieli tam możliwość skorzystania z następujących zabiegów:

- masażu relaksacyjnego pleców;

- masażu odchudzającego bańką chińską;

- masażu uciskowego nóg;

- peelingu kawitacyjnego;

- manicure;

- zabiegów fryzjerskich;

- siłowni.

Współczesne SPA to coś więcej niż tylko kąpiele i leczenie wodą. Seniorzy i Wolontariusze mogli skorzystać z szerokiej palety usług, które nie tylko upiększyły ich ciała, ale działając na wszystkie zmysły poprawiły samopoczucie, dały uczucie radości, spełnienia i równowagi. Dzięki zabiegom Uczestnicy mieli możliwość zadbać o prawidłową kondycję swojego ciała, skorzystać z fachowej opieki kosmetyczki, fryzjera czy masażysty, oddać się chwili relaksu. Poprawa swojego wyglądu i samopoczucia, jaką dzięki temu osiągnęli pomogła każdemu z Uczestników docenić zalety pielęgnacji, wykonywanej przez odpowiednio przeszkolony personel.  W trakcie oczekiwania na zabiegi oraz po nich Uczestnicy mogli spędzić miło czas w swoim towarzystwie, delektując się pyszną szarlotką oraz kawą. 

Wyjście do Naturalias SPA w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II" dn. 24.11.2014r. Wyjście do Naturalias SPA w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II" dn. 24.11.2014r. Wyjście do Naturalias SPA w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II" dn. 24.11.2014r. Wyjście do Naturalias SPA w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II" dn. 24.11.2014r. Wyjście do Naturalias SPA w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II" dn. 24.11.2014r. Wyjście do Naturalias SPA w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II" dn. 24.11.2014r.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18299765, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON