1 procent
zobacz >>>

Wyjście do kina w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II"

Dnia  15 września 2014 roku, w piękne jesienne popołudnie,  uczestnicy projektu pn. „Senior Aktywny II” udali się na seans filmowy do Cinema City w Lublinie. Wybranym przez Seniorów filmem była „Magia w blasku księżyca” Woody’ego Allena.

Film opowiadał historię żyjącego około 100 lat temu mężczyzny, który postanowił zdemaskować znaną spirytystkę, aby udowodnić, że nie istnieją zjawiska takie jak zaświaty czy duchy. Jednak to jego przeciwniczka zaczęła wodzić go za nos, odkrywać jego sekrety i podważać logiczne fundamenty jego poukładanego świata. W fabułę został wpleciony również wątek miłosny.

Podczas seansu uczestnicy mogli odprężyć się, uspokoić, na chwilę zapomnieć o codzienności. Był to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu. Obejrzenie dobrego filmu z pewnością wpłynęło  kojąco na samopoczucie Uczestników, dostarczając im wielu niezapomnianych wrażeń.

Wyjście do kina w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II" Wyjście do kina w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II" Wyjście do kina w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II" Wyjście do kina w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II" Wyjście do kina w ramach zadania publicznego "Senior Aktywny II"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18642676, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON