1 procent
zobacz >>>

Uczestnictwo w Regionalnym Forum Ekonomii Społecznej

W dniu 27.08.2014r. na placu przed Trybunałem Koronnym w Lublinie odbyło się Regionalne Forum Ekonomii Społecznej, połączone z targami produktów wytworzonych przez podmioty ekonomii społecznej. Celem tego wydarzenia było promowanie idei przedsiębiorczości społecznej, promocja, podkreślenie roli i znaczenia prowadzonej przez poszczególne instytucje działalności oraz umożliwienie mieszkańcom Lubelszczyzny poznanie podmiotów ekonomii społecznej. Forum zorganizowane zostało przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie oraz Europejski Dom Spotkań – Fundację „Nowy Staw”

Wzięło w nim udział ponad 20 wystawców – jednym z nich była Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi – które zaprezentowały swoją ofertę oraz wytwarzane przez siebie produkty. Uczestnicy Forum mogli zapoznać się z działalnością podmiotów ekonomii społecznej funkcjonujących na terenie województwa lubelskiego, zakupić przepiękne, ręcznie stworzone produkty lub bezpłatnie spróbować wyrobów kulinarnych niektórych instytucji. Przedsięwzięcie uświetnił występ zespołu artystycznego „Fiorello”. 

Uczestnictwo w Regionalnym Forum Ekonomii Społecznej Uczestnictwo w Regionalnym Forum Ekonomii Społecznej Uczestnictwo w Regionalnym Forum Ekonomii Społecznej Uczestnictwo w Regionalnym Forum Ekonomii Społecznej Uczestnictwo w Regionalnym Forum Ekonomii Społecznej Uczestnictwo w Regionalnym Forum Ekonomii Społecznej

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18640269, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON