1 procent
zobacz >>>

Wyjście do SPA uczestników projektu "Senior Aktywny II"

W dniu 20.08.2014 r. uczestnicy projektu „Senior Aktywny II” udali się do Naturalias Spa w Lublinie. Skrót SPA z ła­ci­ny ozna­cza "sanus per aquam", co oznacza  "zdro­wie przez wodę". Idea SPA łączy rozmaite sposoby pielęgnacji poprzez odpowiednio dobrane zabiegi, najczęściej oparte na terapiach wodnych i masażach. 


Programy pielęgnacyjne SPA dbają nie tylko o właściwą kondycję całego ciała (nawilżanie, odżywianie i ujędrnianie skóry), ale i umysłu (relaks, odstresowanie, pobudzenie lub spokój). Za­bie­gi po­pra­wia­ją sa­mo­po­czu­cie, od­mła­dza­ją­, wy­szczu­pla­ją­, mają właściwości re­ge­ne­rujące, re­lak­sa­cyj­ne oraz upięk­sza­ją­ ciało. Od­po­wied­nio do­bra­ne za­bie­gi ko­sme­tycz­ne opar­te na te­ra­piach wod­nych, ma­sa­żach, ma­skach na skórę - na­wil­żają, od­ży­wiają i ujędr­niają ciało, a przez to po­magają każ­de­mu za­dbać o dobrą kon­dy­cję i sa­mo­po­czu­cie.

Uczestnicy mieli możliwość skorzystać z następujących zabiegów :

Wszyscy Uczestnicy zabiegów byli zadowoleni z  przyjaznej atmosfery i komfortowych warunków oraz  z fachowej opieki ze strony profesjonalnego zespołu kosmetyczki, masażystki i fryzjerki. W trakcie oczekiwania na zabieg oraz po nim można było spędzić czas w miłym towarzystwie, przy kawie i szarlotce. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom, Uczestnicy mieli możliwość osiągnięcia lepszego wyglądu i poprawy samopoczucia poprzez zmianę fryzury, wymodelowaną sylwetkę oraz relaks fizyczny.

Wizyta w salonie Spa sprawiła, że każdy Uczestnik mógł poczuć się zrelaksowany, zregenerowany i zdecydowany na to, aby odwiedzić Spa ponownie.

Wyjście do SPA uczestników projektu "Senior Aktywny II" Wyjście do SPA uczestników projektu "Senior Aktywny II" Wyjście do SPA uczestników projektu "Senior Aktywny II" Wyjście do SPA uczestników projektu "Senior Aktywny II" Wyjście do SPA uczestników projektu "Senior Aktywny II" Wyjście do SPA uczestników projektu "Senior Aktywny II"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18306543, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON