1 procent
zobacz >>>

Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure

W dniu 17 lipca 2014 roku w godzinach 10.00-14.00 odbyły się Targi pracy, praktyk i staży, zorganizowane przez Agencję Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy” współfinansowanego  ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Targi pracy, praktyk i staży zostały zorganizowane
w Hotelu Mercure Lublin Centrum na Al. Racławickich 12 w Lublinie. 

Zaprezentowali się na nich pracodawcy oraz instytucje rynku pracy, dające możliwość znalezienia zatrudnienia przez osoby niepełnosprawne. Była to okazja do bezpośredniego kontaktu potencjalnych pracowników z przedstawicielami różnych firm, zapoznania z ofertami obecnego rynku pracy, zasięgnięcia informacji na temat systemów rekrutacyjnych w poszczególnych przedsiębiorstwach, a także wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami wydarzenia. Dla pracodawców Targi były z kolei okazją do zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych pracowników, dokonania wstępnej selekcji oraz zgromadzenia bazy kandydatów do pracy.

Na Targi pracy, praktyk i staży zostało zaproszonych również 19 pracodawców. Dla wszystkich uczestników Targów, zarówno wystawców, jak i osób poszukujących pracy, przygotowany został poczęstunek w postaci kawy, herbaty, ciastek, kanapek i wody mineralnej.

Zorganizowane Targi pracy, praktyk i staży cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród osób niepełnosprawnych. Przyniosły one także spodziewany efekt, w postaci znalezienia zatrudnienia przez niektórych z nich. Targi zaowocowały nawiązaniem trwałych kontaktów między pracodawcami a osobami poszukującymi zatrudnienia.

Czytaj więcej  (plik pdf) ....

 

Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure Targi pracy, praktyk i staży w hotelu Mercure

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18604074, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON