1 procent
zobacz >>>

Zapraszamy serdecznie na Targi pracy, praktyk i staży

Szanowni Państwo

Zapraszamy serdecznie na Targi pracy, praktyk i staży organizowane przez Agencję Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu pt. „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Targi odbędą się w dniu 17.07.2014 r. w godzinach 10.00 – 14.00 w hotelu Mercure Lublin Centrum przy Alejach Racławickich 12 w Lublinie.

Na Targach pracy, praktyk i staży zaprezentują się pracodawcy oraz instytucje rynku pracy, możliwiające podjęcie zatrudnienia. Jest to znakomita okazja do bezpośredniego kontaktu
z przedstawicielami różnych firm, zapoznania z ofertami obecnego rynku pracy, zasięgnięcia informacji na temat systemów rekrutacyjnych w poszczególnych przedsiębiorstwach a także wymiany
doświadczeń z innymi uczestnikami.

Mamy nadzieję, że Targi zaowocują trwałymi kontaktami między pracodawcami a osobami poszukującymi zatrudnienia. W trakcie imprezy istnieje możliwość skorzystania z usług wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi.

Udział w Targach pracy, praktyk i staży jest całkowicie bezpłatny, zarówno dla przedstawicieli firm, instytucji, jak i odwiedzających.

 

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18306496, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON