1 procent
zobacz >>>

Targi pracy i edukacji w hali sportowej MOSiR w Puławach

W dniu 21 marca 2014 r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi brała udział w Targach Pracy i Edukacji w Puławach, nad którymi patronat objęli: Minister Pracy i Polityki Społecznej, Starosta Puławski i Prezydent Miasta Puławy. Na Targach Pracy zaprezentowało się 86 wystawców, w tym 40 pracodawców. Oferty pracy dotyczyły takich branż jak: przemysł przetwórczy, odzieżowy, budownictwo, hotelarstwo i gastronomia, motoryzacja oraz ochrona. Targi pracy były adresowane do osób poszukujących zatrudnienia, zastanawiających się nad zmianą dotychczasowej pracy, a także do młodzieży stojącej przed wyborem dalszej drogi zawodowej.

 Targi stanowią formę bezpośredniego kontaktu pracodawców z kandydatami do pracy,           w celu prezentacji ofert pracy lub propozycji miejsc pracy oraz pozyskania do pracy kandydatów odpowiadających wymaganiom poszczególnych pracodawców.

Fundacja Fuga Mundi przygotowała stoisko, na którym można było zapoznać i się                      z aktualnymi ofertami pracy, ofertami staży, szkoleń realizowanych w ramach projektu. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony osób niepełnosprawnych, które licznie odwiedziły Tragi Pracy. Najczęściej udzielaliśmy informacji dotyczących profilu działalności Fundacji oraz aktualnych ofert pracy i szkoleń zawodowych.

Serdecznie dziękujemy za udział w Targach Pracy.

Targi pracy i edukacji w hali sportowej MOSiR w Puławach Targi pracy i edukacji w hali sportowej MOSiR w Puławach Targi pracy i edukacji w hali sportowej MOSiR w Puławach Targi pracy i edukacji w hali sportowej MOSiR w Puławach Targi pracy i edukacji w hali sportowej MOSiR w Puławach Targi pracy i edukacji w hali sportowej MOSiR w Puławach Targi pracy i edukacji w hali sportowej MOSiR w Puławach Targi pracy i edukacji w hali sportowej MOSiR w Puławach

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18301897, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON