1 procent
zobacz >>>

Kurs Magazynier - kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym

W ramach projektu „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy” zorganizowano  szkolenie „Magazynier – kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym”. Szkolenie odbywało się w okresie od 27.01 do 28.02.2014r., uczestniczyło w nim 5 Beneficjentów Ostatecznych projektu, kurs trwał 100 godzin.  Treść szkolenia obejmowała następujące tematy:

Celem kursu była nauka zagadnień teoretycznych i nabycie umiejętności praktycznych z zakresu  kierowania wózkami jezdniowymi.
Kurs zakończył się egzaminem i wydaniem zaświadczenia uprawniającego do kierowania wózkami. Wszyscy Uczestnicy wykazali zadowolenie z ukończonego kursu, mając nadzieję na podjęcie zatrudnienia w zawodzie magazyniera. 

Kurs Magazynier - kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym Kurs Magazynier - kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym Kurs Magazynier - kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym Kurs Magazynier - kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym Kurs Magazynier - kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym Kurs Magazynier - kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18296290, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON