1 procent
zobacz >>>

Warsztaty integracyjne w hotelu "Dwór Choiny" - Kazimierzówka

W dniach 22 – 24 stycznia 2014 roku odbyły się wyjazdowe warsztaty integracyjne w ramach projektu „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy” w hotelu „Dwór Choiny” w Kazimierzówce. W warsztatach prowadzonych przez dwie trenerki uczestniczyło 15 osób.

Głównym celem warsztatów było zapoznanie się uczestników, określenie celów i predyspozycji zawodowych oraz wytyczenie ścieżki ich realizacji.

Podczas zajęć uczestnicy pracowali zarówno indywidualnie jak i grupowo. W trakcie warsztatów zrealizowane zostały następujące zagadnienia:

Wszyscy beneficjenci aktywnie uczestniczyli w zajęciach oraz wykazali zadowolenie z udziału w warsztatach.

Warsztaty integracyjne w hotelu "Dwór Choiny" - Kazimierzówka Warsztaty integracyjne w hotelu "Dwór Choiny" - Kazimierzówka Warsztaty integracyjne w hotelu "Dwór Choiny" - Kazimierzówka Warsztaty integracyjne w hotelu "Dwór Choiny" - Kazimierzówka Warsztaty integracyjne w hotelu "Dwór Choiny" - Kazimierzówka Warsztaty integracyjne w hotelu "Dwór Choiny" - Kazimierzówka Warsztaty integracyjne w hotelu "Dwór Choiny" - Kazimierzówka Warsztaty integracyjne w hotelu "Dwór Choiny" - Kazimierzówka Warsztaty integracyjne w hotelu "Dwór Choiny" - Kazimierzówka Warsztaty integracyjne w hotelu "Dwór Choiny" - Kazimierzówka

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18595237, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON