1 procent
zobacz >>>

Kazimierzówki ciąg dalszy....czyli Warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego.

W dn. 25-27.11.2013 r. w Kazimierzówce odbyły się kolejne Wyjazdowe warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego dla BO w ramach projektu pt. „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy”. W zajęciach prowadzonych przez p. Agnieszkę Chmielewską i p. Agnieszkę Czubacką uczestniczyło 12 osób. Dołączyli do nas również uczestnicy z Rzeszowa, którzy mimo męczącej podróży do Lublina aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Program warsztatów obejmował następujące zagadnienia:

poznawanie się, integracja uczestników;

warsztat samopoznania;

wzmacnianie pewności siebie;

skuteczna komunikacja i autoprezentacja.

 

Warsztaty były okazją do nawiązania nowych kontaktów, poszerzenie wiedzy na temat rynku pracy jak i skłaniały do analizy posiadanych kompetencji i kwalifikacji zawodowych. Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w warsztatach  i za zdjęcia :)

Kazimierzówki ciąg dalszy....czyli Warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego. Kazimierzówki ciąg dalszy....czyli Warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego. Kazimierzówki ciąg dalszy....czyli Warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego. Kazimierzówki ciąg dalszy....czyli Warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego. Kazimierzówki ciąg dalszy....czyli Warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego. Kazimierzówki ciąg dalszy....czyli Warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego. Kazimierzówki ciąg dalszy....czyli Warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego. Kazimierzówki ciąg dalszy....czyli Warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego. Kazimierzówki ciąg dalszy....czyli Warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18603258, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON