1 procent
zobacz >>>

Clondalkin Pharma & Healthcare Poland, czyli kolejne spotkanie nt. Najnowszych trendów na rynku pracy.

W dniu 22.11.2013 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Najnowsze trendy na rynku pracy”, tym razem odwiedził nas Pan Mirosław Brzostek dyrektor finansowy z firmy Clondalkin Pharma & Healthcare (Poland). Pani Mirosław zaprezentował uczestnikom profil działalności firmy oraz poinformował o możliwościach rozwoju zawodowego w Clondalkin.

Firma powstała w Lublinie w 2003 roku jako firma Boxes Prestige Poland. Zakład specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości opakowań kartonowych. W 2005 roku w tym znakomitym zakładzie produkcyjnym powstała filia Harlands Polska, zajmująca się produkcją etykiet samoprzylepnych.

Na lubelskim rynku pracy coraz częściej pojawiają się firmy międzynarodowe, w których aby ubiegać się o pracę wymagana jest znajomość języków obcych. W przypadku Clondalikn mile widziana jest znajomość języka francuskiego oraz angielskiego, ponieważ firma współpracuje z m.in. z  L'Oreal Group oraz Avon. Zachęcamy wszystkich do inwestowani w siebie, ponieważ znajomość języków obcych może przesądzić o przyjęciu nas do upragnionej pracy.

Clondalkin Pharma & Healthcare Poland, czyli kolejne spotkanie nt. Najnowszych trendów na rynku pracy. Clondalkin Pharma & Healthcare Poland, czyli kolejne spotkanie nt. Najnowszych trendów na rynku pracy. Clondalkin Pharma & Healthcare Poland, czyli kolejne spotkanie nt. Najnowszych trendów na rynku pracy. Clondalkin Pharma & Healthcare Poland, czyli kolejne spotkanie nt. Najnowszych trendów na rynku pracy. Clondalkin Pharma & Healthcare Poland, czyli kolejne spotkanie nt. Najnowszych trendów na rynku pracy.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18297203, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON