1 procent
zobacz >>>

Giełdy Pracy w ramach projektu "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy"

W ramach projektu „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy” w dniu 13 i 14.11.2013 r. zorganizowano  Giełd Pracy w których uczestniczyło  7 Beneficjentów Ostatecznych.  Giełdy zostały poprzedzone warsztatami z Przygotowania do Giełd Pracy. Celem warsztatów było zapoznanie uczestników z tematyką rozmowy rekrutacyjnej, dokonanie analizy swoich umiejętności i predyspozycji zawodowych pod kątem preferowanych stanowisk pracy, zapoznanie z zasadami sporządzania dokumentów aplikacyjnych oraz zapoznanie z metodami skutecznej autoprezentacji.

W Giełdzie Pracy uczestniczyło 2 pracodawców: Solid MCG Sp. z o.o., Arti-Com Artur Barwiński. Złożono oferty na stanowisko liczarz oraz sprzedawca usług telekomunikacyjnych, w spotkaniu uczestniczyło 7 Beneficjentów. Pracodawcy wykazali chęć zatrudnienia 3 osób.

Bardzo przydatne okazały się warsztaty z Przygotowania do Giełd Pracy. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu beneficjentom było łatwiej zaprezentować swoja kandydaturę na dane stanowisko aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Giełdy Pracy w ramach projektu "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy" Giełdy Pracy w ramach projektu "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy" Giełdy Pracy w ramach projektu "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy" Giełdy Pracy w ramach projektu "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy" Giełdy Pracy w ramach projektu "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18476327, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON