1 procent
zobacz >>>

Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina"

W dniach 14.10.2013 - 16.10.2013 w hotelu „Jedlina” w Motyczu odbyły się warsztaty aktywizacyjne organizowane w ramach projektu: pn. „Kompetencje kluczem do sukcesu”. Uczestnicy w liczbie 13 osób mieli okazje nabycia nowych umiejętności a także zdobycia wiedzy przydatnej w ich życiu zawodowym. Celem szkolenia było:

- poznanie źródeł i metod poszukiwania pracy,

-nabycie wiedzy o wymogach pracodawców wobec potencjalnych pracowników

-poznanie i identyfikacja własnych mocnych i słabych stron, określenie potencjału zawodowego (bilans),

- nabycie umiejętności tworzenia dokumentów aplikacyjnych: CV i LM atrakcyjnych dla pracodawcy

-omówienie uprawnień osób niepełnosprawnych oraz realizowanych na terenie województwa lubelskiego projektów dla tego grona odbiorców.

Osoby biorące udział w warsztatach podczas zajęć i bezpośrednich rozmów wymieniały swoje doświadczenia w zakresie poszukiwania zatrudnienia. Uczestnicy nabyli praktyczne umiejętności z tego zakresu, efektywnego i samodzielnego poruszania się po rynku pracy, autoprezentacji, redagowania dokumentów aplikacyjnych. Odbiorcy warsztatów zostali skutecznie przygotowani do rozmów z pracodawcą. Bardzo pomocne okazało się prowadzenie symulacji rozmów kwalifikacyjnych.. Warsztaty aktywizacyjne w opinii uczestników okazały się skuteczną formą aktywizacji zawodowej

Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina" Warsztaty aktywizacyjne w hotelu "Jedlina"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18299718, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON