Szanowni Państwo,

Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !

Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi

w godzinach od 7:30 do 15:30 w formie zdalnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:


81 534-82-90


534-032-029


533-485-990

oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Targi Pracy w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im Zygmunta Puławskiego w Świdniku.

W ramach projektu pt. „Wsparcie absolwentów we wchodzenie na rynek pracy” Fundacja Fuga Mundi współorganizowała Targi Pracy 2013, które odbyły się w dniu 18 września 2013 r. w godz. 10.00 – 14.00 w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im Zygmunta Puławskiego w Świdniku.

Targi Pracy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem osób bezrobotnych i pracodawców. 
W Targach wzięło udział około 40 instytucji rynku pracy, które pomagają w uzyskaniu zatrudnienia. Dla kandydatów była to okazja do przeprowadzenia bezpośredniej rozmowy z pracodawcą w celu zaprezentowania swojej kandydatury na dane stanowisko pracy.

Fundacja Fuga Mundi przygotowała stoisko, na którym można było zapoznać i się z aktualnymi ofertami pracy, ofertami staży, szkoleń realizowanych w ramach projektu. Osoby zainteresowane miały możliwość rozmowy z  pośrednikiem pracy, psychologiem oraz prawnikiem. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony osób niepełnosprawnych, które licznie odwiedziły Tragi Pracy. Najczęściej udzielaliśmy informacji dotyczących profilu działalności Fundacji oraz aktualnych ofert pracy i szkoleń zawodowych.

Targi Pracy były skierowane przede wszystkim do osób poszukujących pracy. Ponadto uczniowie i studenci mogli przekonać się, jak wygląda rynek pracy oraz jakie wykształcenie gwarantuje znalezienie zatrudnienia. Zapoznali się z ofertami praktyk, staży, szkoleń zawodowych oraz wolontariatu.

Na targach oferty pracy przedstawiły firm z branż przemysłowych, budowlanych, gastronomii, reklamy i produkcyjnych: PZL Świdnik, PH Corrado, Adecco Poland, Impel, LIOP, Manpower Poland, Leroy Merlin Polska Sp. z o.o., Polska Giełda Pracy. Dostępne były również oferty pracy za granicą.

Dla osób poszukujących pracy Targi Pracy były niepowtarzalną okazją do wzajemnej wymiany swoich uwag i spostrzeżeń oraz możliwości zawodowych na lokalnym rynku pracy.

Serdecznie dziękujemy za udział w Targach Pracy.

Targi Pracy w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im Zygmunta Puławskiego w Świdniku. Targi Pracy w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im Zygmunta Puławskiego w Świdniku. Targi Pracy w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im Zygmunta Puławskiego w Świdniku. Targi Pracy w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im Zygmunta Puławskiego w Świdniku. Targi Pracy w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im Zygmunta Puławskiego w Świdniku. Targi Pracy w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im Zygmunta Puławskiego w Świdniku.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 02.06.2020r.
Stronę odwiedzono 19306317, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON