1 procent
zobacz >>>

Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL"

Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" w ramach projektu pn. „Sprawni w pracy”.

Dnia 18.09.2013r,  rozpoczęło się szkolenie zawodowe z  zakresu „Umiejętności informatycznych  na poziomie ECDL” organizowane w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu pn. „Sprawni w pracy”. Na szkolenie zostało zakwalifikowanych 10 osób niepełnosprawnych. Uczestnicy kursu zapoznali się z salą, w której będą prowadzone zajęcia, wybrali swoje miejsca, w których będą się wgłębiać w tajniki informatyki. Pan Adam Gajda, który jest prowadzącym, rozpoczął zajęcia od omówienia zasad współpracy oraz przedstawienia programu. Uczestnicy szkolenia otrzymali harmonogram zajęć oraz materiały szkoleniowe.

Szkolenie komputerowe składa się z 7 modułów, każdy moduł kończy się egzaminem ECDL- łącznie 7 egzaminów, w tym 1 teoretyczny i 6 praktycznych. Szkolenie jest zaplanowane na 154 godziny. W ramach szkolenia realizowane będą następujące zagadnienia:

  • podstawy technik informatycznych i komunikacyjnych
  • użytkowanie komputera
  • przeglądanie stron internetowych i komunikacja
  • przetwarzanie tekstów – MS Word
  • arkusze kalkulacyjne – MS Excel
  • bazy danych – MS Access
  • grafika menedżerska i prezentacyjna – MS 

Uczestnicy dzięki szkoleniu będą mieli możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. W ten sposób podniosą także swoje szanse na zdobycie interesującej pracy na otwartym rynku pracy.

Wszystkim uczestnikom szkolenia życzymy powodzenia.

Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Rozpoczęcie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18642561, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON