1 procent
zobacz >>>

Warsztaty dla rodziców/opiekunów uczestników projektu pn. "Wsparcie absolwentów we chodzeniu na rynek pracy"

W dn. 3 i 5.09.2013 r. w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi odbyły się warsztaty dla rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych biorących udział w projekcie pt. „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem warsztatów było podjęcie problemów związanych z aktywizacją zawodową Uczestników projektu. W trakcie warsztatów poruszono kwestie związane z następującą tematyką:

- korzystaniem przez Uczestników z form wsparcia realizowanych w ramach projektu m.in. staże rehabilitacyjne, szkolenia zawodowe, praktyki zawodowe, kontynuacja nauki;

- świadczeniami przysługującymi osobom niepełnosprawnym z racji ich niepełnosprawności (renta socjalna, zasiłek pielęgnacyjny);

- szczególne uprawnienia pracownicze osób niepełnosprawnych;

 

Przekazywane informacje cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony rodziców, którzy mogli skorzystać również z indywidualnych konsultacji z prawnikiem. W warsztatach wzięła udział liczna grupa rodziców i opiekunów za co serdecznie dziękujemy. 

Warsztaty dla rodziców/opiekunów uczestników projektu pn. "Wsparcie absolwentów we chodzeniu na rynek pracy" Warsztaty dla rodziców/opiekunów uczestników projektu pn. "Wsparcie absolwentów we chodzeniu na rynek pracy"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18305298, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON