1 procent
zobacz >>>

Zakończenie szkolenia z grafiki komputerowej

W dniu 30 sierpnia 2013 roku odbył się egzamin kończący szkolenie z zakresu grafiki komputerowej. Szkolenie odbyło się w ramach projektu pn. „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy” realizowanym przez Fundację Fuga Mundi współfinansowanego ze  środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie obejmowało 176 godzin zajęć, z czego 50 godzin miało formę zdalną. Podczas zajęć zdalnych uczestnicy mogli na bieżąco  korzystać z pomocy prowadzącego, który  udzielał im wskazówek i porad przy wykonywaniu zadań przewidzianych  programem szkolenia, za pomocą technik zdalnego porozumiewania się.

 

W szkoleniu wzięło udział 10 osób, które podczas jego trwania mogły nabyć nowe umiejętności w postaci  znajomości  obsługi programów wykorzystywanych przy tworzeniu grafiki komputerowej :  Adobe Photoshop, CorelDraw oraz Adobe Flash, które mogą zwiększyć ich szanse zatrudnienia na otwartym rynku pracy.

 

Gratulujemy uczestnikom pozytywnie zaliczonego egzaminu.

Zakończenie szkolenia z grafiki komputerowej Zakończenie szkolenia z grafiki komputerowej Zakończenie szkolenia z grafiki komputerowej

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18640709, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON