KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Warsztaty grupy projektu "Droga do samodzielności" . w hotelu "Jedlina"

 W dniach od 29 lipca do 31 lipca bieżącego roku , w hotelu „Jedlina” odbyły się warsztaty grupy projektu „Droga do samodzielności” .

Warunki pobyt były idealne, czyste wygodne pokoje, miła obsługa hotelowa wysoki standard pobytu.

Zajęcia prowadzili : Pani Monika – trenerka działań kształtujących osobowość.

Pan Dariusz – zagadnienia prawa pracy,  prawo administracyjne, wybrane elementy prawne dotyczące zatrudniania osób niepełnosprawnych. Warsztaty były okazją do sprawdzenia się w pracy zespołowej, samodzielnej oraz współdziałania w dużym zespole.

Podzielone na trzy dni zajęcia nie były wyczerpujące, chociaż upał był momentami dotkliwy. Napoje chłodzące cieszyły się  powodzeniem ;-) .

Czas na zajęciach płynął szybko, chwilami wręcz brakowało go, na zakończenie zadania. Jak widać na zdjęciu, konsultacje odbywały się „ z marszu”.

Czas wolny po zajęciach można było spędzać w zaciszu części parkowej, w sali gier gdzie królował bilard i tenis stołowy lub po prostu spacerując po urokliwej okolicy charakterystycznej dla Wyżyny lubelskiej.

Trzydniowy pobyt minął szybko, wartość szkolenia i w nim udział zaprocentuje w niedalekiej przyszłości.

 

Warsztaty grupy projektu "Droga do samodzielności" . w hotelu "Jedlina" Warsztaty grupy projektu "Droga do samodzielności" . w hotelu "Jedlina" Warsztaty grupy projektu "Droga do samodzielności" . w hotelu "Jedlina" Warsztaty grupy projektu "Droga do samodzielności" . w hotelu "Jedlina" Warsztaty grupy projektu "Droga do samodzielności" . w hotelu "Jedlina" Warsztaty grupy projektu "Droga do samodzielności" . w hotelu "Jedlina" Warsztaty grupy projektu "Droga do samodzielności" . w hotelu "Jedlina" Warsztaty grupy projektu "Droga do samodzielności" . w hotelu "Jedlina" Warsztaty grupy projektu "Droga do samodzielności" . w hotelu "Jedlina"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18320443, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON