1 procent
zobacz >>>

Giełdy Pracy w ramach projektu "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy"

Giełdy Pracy w ramach projektu „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy” 

W ramach projektu „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy”  w dniu 23.07.2013 zorganizowano  warsztaty  z Przygotowania do Giełd Pracy w których uczestniczyło  9 Beneficjentów Ostatecznych.  Celem warsztatów było zapoznanie uczestników z tematyką rozmowy rekrutacyjnej, dokonanie analizy swoich umiejętności i predyspozycji zawodowych pod kątem preferowanych stanowisk pracy, zapoznanie z zasadami sporządzania dokumentów aplikacyjnych oraz zapoznanie z metodami skutecznej autoprezentacji.

Po warsztatach w dniu 24.07.2013 zorganizowano Giełdy Pracy w których uczestniczyło 3 pracodawców: Biuro Detektywistyczne Mirosław Flis, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BP Tour, Capital Lubelskie Biuro Handlowe. Złożono oferty na stanowisko pracownik biurowy oraz specjalista ds. handlu i logistyki, w spotkaniu uczestniczyło 7 Beneficjentów. W dniu 25.07.2013 zorganizowano Giełdę Pracy dla firmy Inkubatory – Mar Kiz sp. z o.o. Pracodawca poszukiwał kandydata   na stanowisko pracownik biurowy. W Giełdzie Pracy udział wzięło 3 Beneficjentów. W rezultacie przeprowadzonych rozmów zorganizowano 1 praktykę zawodową. Pracodawcy wykazali chęć przyjęcia na praktyki zawodowe i staże rehabilitacyjne  4 osób.

Bardzo przydatne okazały się warsztaty z Przygotowania do Giełd Pracy. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu beneficjentom było łatwiej zaprezentować swoja kandydaturę na dane stanowisko aby pokazać się z jak najlepszej strony. 

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18297238, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON