1 procent
zobacz >>>

Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności"

W dniach 20-22 maja 2013 roku, w hotelu „Jedlina” w Motyczu odbyły się warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu pn.„Droga do samodzileności”.

W warsztatach uczestniczyło 15 osób. Zajęcia aktywizacyjne prowadzone były  w formie zajęć grupowych. Dotyczyły szczegółowych zagadnień przydatnych osobom bezrobotnym i poszukującym pracy w uzupełnieniu ich wiedzy i umiejętności potrzebnych do poszukiwania pracy. 

Uczestnicy mieli szansę polepszenia wglądu we własne kompetencje. Przeprowadzone ćwiczenia oraz prezentacje miały na celu polepszenie funkcjonowania na rynku pracy. Główne tamaty poruszane w trakcie pracy grupowej, to:

Warsztaty w opinii uczestników okazały się skuteczną formą aktywizacji zawodowej.

Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności" Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności" Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności" Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności" Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności" Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności" Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności" Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności" Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności" Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności" Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności" Warszataty aktywizacyjne w ramach projektu pn. "Droga do samodzielności"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18604048, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON