KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że 23 kwietnia 2019 roku Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

1 procent
zobacz >>>

Spotkanie z młodzieżą

Dnia 18 kwietnia 2013 roku przedstawiciele naszej agencji odwiedzili Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych  im. Prof. Zofii Sękowskiej, znajdujący się w Lublinie przy ulicy Hirszfelda 6. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie trzeciej klasy liceum ogółnokształcącego.

W trakcie spotkania przedstawiona została działalność Agencji Zatrudnienia oraz dostępne formy wsparcia oraz aktywizacji dla osób niepełnosprawnych. Uczestnicy spotkania opowiedzieli o swoich zainteresowaniach, mocnych stronach oraz planach na przyszłość. Uczniowie mieli także możliwość wypełnienia kwestionariusza, który pozwolił im na określenie typów zainteresowań zawodowych.  

Dziękujemy za spotkanie i liczymy na dalszą współprac ę.

Spotkanie z młodzieżą Spotkanie z młodzieżą Spotkanie z młodzieżą Spotkanie z młodzieżą Spotkanie z młodzieżą Spotkanie z młodzieżą

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 22.03.2019r.
Stronę odwiedzono 17303190, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON