1 procent
zobacz >>>

Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych

Zimą wielu osobom trudno zmotywować się do aktywności fizycznej. Wszyscy czekamy pogody, dzięki której wyjście z domu nie będzie wymagało niezwykłego hartu ducha i termicznej odzieży.
Na szczęście wiosna zbliża się wielkimi krokami, chociaż patrząc przez okno możemy odnieść inne wrażenie. Warto się do niej przygotować i w pełni skorzystać z jej uroków. Dla uczestników projektu pt. „Senior Aktywny” pierwszy astronomiczny dzień wiosny stał się doskonałą okazją do zgłębienia tej tematyki. Wykład nt. „Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych” został przeprowadzony przez mgr fizjoterapii Sławomira Całka. Wykład cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczestników, którzy mogli poszerzyć swoja wiedzę o:

Dużym zainteresowaniem cieszyły się takie zagadnienia jak: masaż bańką chińską, masaż podwodny, jonoforeza, ultradźwięki, diatermia krótkofalowa, okłady z borowiny, krioterpia. Wykład był doskonała okazją do zapoznania się z  najnowszymi metodami stosowanymi w rehabilitacji oraz uzyskania szerszych informacji na ten temat od specjalisty.

Po kilku miesiącach chłodu i ciemności mało kto tryska energią. Trudno zmotywować się i wrócić do uprawiania sportu.  Natura zaczyna już budzić się z zimowego snu. I my będziemy mieć coraz więcej energii i ochoty, by wyrwać się z domu. Przygotujmy się  do tego fizycznie i psychicznie.

Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych Wykład nt. Rehabilitacji i aktywności fizycznej osób starszych

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18603260, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON