1 procent
zobacz >>>

Spotkanie z Melpomeną

W dniu 31 stycznia 2013r. w ramach projektu „Senior Aktywny” odbyło się wyjście do teatru im. Juliusza Osterwy, na spektakl w reżyserii Leszka Mądzika pod tytułem „Makbet”( Williama Szekspira). Duże wrażenie na  Uczestnikach spektaklu zrobiła strona plastyczna, która jest znaczącym walorem tej realizacji. W krótkim, trwającym zaledwie ok. 70 min. przedstawieniu nie tylko precyzyjnie udało się reżyserowi opowiedzieć całą historię Makbeta, lecz także zachowano ducha sztuki Szekspira i jej głęboką warstwę intelektualną i moralną. Uczestnicy chwalili znakomite aktorstwo, z fantastyczną rolą Lady Makbet w wykonaniu Jolanty Rychłowskiej oraz tytułowym Makbetem Krzysztofa Olchawy na czele.

Teatr jest rozrywką dostępną dla każdego, ale czasami zapomnianą. To dzięki niemu możemy kształtować swoją osobowość, wzbogacić wiedzę, ale i również poszerzyć swój zasób słownictwa. Sztuka wystawiona na scenie jest o wiele bardziej atrakcyjniejsza, gdyż wszystkie akcje i efekty odbywają się na żywo. Obecność aktora na scenie pozwala na odbiór przedstawienia w bardzo realny sposób.
                Uczestnicy mogli odprężyć się, uspokoić, na chwilę zapomnieć o codzienności. Spojrzeć na wszystko z drugiej strony. Był to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu. Obejrzenie dobrego spektaklu z pewnością wpłynęło  kojąco na samopoczucie Uczestników dostarczając wielu wrażeń artystycznych.

Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną Spotkanie z Melpomeną

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 26.06.2019r.
Stronę odwiedzono 17606477, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON