Szanowni Państwo,


rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !

Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi

w godzinach od 7:30 do 15:30 w formie zdalnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:


81 534-82-90


534-032-029


533-485-990

oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny"

W dniu 22.01.2013 r. odbył się wykład na temat „Jak dbać o środowisko naturalne” w ramach projektu  pn. „Senior Aktywny”. Mimo złych warunków pogodowych Uczestnicy licznie przybyli na wykład. Wykład został przeprowadzony przez p. Karolinę Grudzińską, absolwentkę ochrony środowiska. Tematyka wykładu dotyczyła ochrony środowiska na co dzień i miała na celu kształtowanie proekologicznej postawy ludzi w stosunku do środowiska (segregację odpadów, oszczędzanie wody oraz energii). Uczestnicy mogli się dowiedzieć o:

- wielopojemnikowym systemie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych,

- segregacji odpadów,

- spalaniu odpadów,

- sposobach na oszczędzanie wody,

- sposobach na oszczędzanie energii.

Uczestnicy sprawdzili swoją wiedzę na temat segregacji odpadów wykonując ćwiczenie z rozsypanki wyrazowej. Wykład był świetną okazją do ukazania problemu zanieczyszczenia środowiska naturalnego oraz kształtowania podstawowych zachowań proekologicznych i pokazania możliwości prostego, codziennego działania na rzecz poprawy środowiska naturalnego i zrównoważonego ekosystemu. Mamy nadzieje, że segregacja odpadów, odkładanie zużytych baterii do odpowiednich pojemników, zbieranie nakrętek plastikowych, oszczędzanie wody i energii elektrycznej stanie się dla Uczestników już normą.

Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład nt. "Jak dbać o środowisko naturalne" w ramach projektu "Senior Aktywny"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 08.05.2020r.
Stronę odwiedzono 19076961, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON