1 procent
zobacz >>>

Szkolenie "Obsługi komputera i Internetu" w ramach projektu pn. "Senior Aktywny"

Dnia 16.01.2013 r. III grupa szkoleniowa rozpoczęła szkolenie z zakresu „ Obsługi komputera i Internetu”, w ramach projektu pn. „Senior Aktywny”. Szkolenie  organizowane jest w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi.

W szkoleniu uczestniczy 10 osób. Kurs obejmuje 80 godzin. Prowadząca rozpoczęła szkolenie od omówienia zasad współpracy oraz przedstawienie programu zajęć. Uczestnicy zapoznają się między innymi z: budową i działaniem komputera, Internetem, przetwarzanie tekstów, arkuszy kalkulacyjnych.

Wszystkim Uczestnikom szkolenia życzymy powodzenia.

Szkolenie "Obsługi komputera i Internetu" w ramach projektu pn. "Senior Aktywny" Szkolenie "Obsługi komputera i Internetu" w ramach projektu pn. "Senior Aktywny" Szkolenie "Obsługi komputera i Internetu" w ramach projektu pn. "Senior Aktywny" Szkolenie "Obsługi komputera i Internetu" w ramach projektu pn. "Senior Aktywny" Szkolenie "Obsługi komputera i Internetu" w ramach projektu pn. "Senior Aktywny" Szkolenie "Obsługi komputera i Internetu" w ramach projektu pn. "Senior Aktywny" Szkolenie "Obsługi komputera i Internetu" w ramach projektu pn. "Senior Aktywny"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18640264, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON