1 procent
zobacz >>>

Zajęcia aktywizacyjne klubu pracy w ramach projektu "E-learning"

Dnia 13 grudnia 2012 roku w naszej agencji odbyły się zajęcia aktywizacyjne klubu pracy, realizowane w ramach projektu pn. „E-learning przyjazny osobom niepełnosprawnym”. Celem przeprowadzonych działań było przygotowanie Uczestników projektu do efektywnego wejścia na rynek pracy, poprzez lepsze poznanie siebie pod kątem własnych predyspozycji zawodowych i nabycie umiejętności związanych z poszukiwaniem pracy oraz kontaktem z pracodawcą.

W trakcie zajęć Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z poprawnymi zasadami tworzenia dokumentów aplikacyjnych, sposobami przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej,  ćwiczyli umiejętność asertywnych zachowań, oraz poznali prawne aspekty zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

Dziękujemy  Beneficjentom  za aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Zajęcia aktywizacyjne klubu pracy w ramach projektu "E-learning" Zajęcia aktywizacyjne klubu pracy w ramach projektu "E-learning" Zajęcia aktywizacyjne klubu pracy w ramach projektu "E-learning" Zajęcia aktywizacyjne klubu pracy w ramach projektu "E-learning" Zajęcia aktywizacyjne klubu pracy w ramach projektu "E-learning"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18296307, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON