1 procent
zobacz >>>

Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny"

W dniu 11.12.2012 r. w ramach aktywnych form spędzania czasu wolnego uczestnicy projektu pn. „Senior Aktywny” spotkali się aby wspólnie wysłuchać koncertu skrzypcowego.

Uczestnicy wspólnie mogli wysłuchać mini koncertu muzyki klasycznej. W repertuarze znalazły się między innymi kompozycje: Jana Sebastiana Bacha oraz współczesna muzyka filmowa w aranżacji na instrumencie smyczkowym.  Atmosfera koncertu urzekła widownię, która z chęcią brała czynny udział w wykonywanych utworach, a udział w koncercie wprowadził Uczestników w doskonały nastrój i humor. W drugiej części spotkania Uczestnicy bawili się przy muzyce w klimacie lat 60-70. Spotkanie umożliwiło Uczestnikom projektu lepszą integrację całej grupy.

Po tak licznej frekwencji, można śmiało wnioskować, że pomysł zorganizowania koncertu był trafiony a uczestnicy mieli okazję doświadczyć, czym jest czar gry na skrzypcach. Uczestnicy wyrazili chęć aktywnego uczestnictwa w kolejnych działaniach.

Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny" Koncert skrzypcowy w ramaach projektu pn. "Senior Aktywny"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18603237, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON