1 procent
zobacz >>>

Wykład o bezpieczeństwie w ramach projektu "Senior Aktywny"

W dniu 23 listopada 2012 roku odbył się pierwszy z cyklu wykładów w ramach projektu „Senior Aktywny”. Wykład dotyczył tematyki w jaki sposób dbać o bezpieczeństwo ( jak ustrzec się kradzieży), ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji osób starszych. Wykład prowadziły dwie Panie policjantki z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Celem wykładu było przede wszystkim, podnoszenie świadomości uczestników na temat zagrożeń oraz kształtowanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych, w tym reagowania oraz powiadamiania o zaistniałych zagrożeniach. Podczas prezentacji zagadnień związanych z problematyką dotyczącą bezpieczeństwa osób starszych omówione zostały typowe zachowania oszustów. Wskazano na bezpieczne postawy pozwalające na uniknięcie zagrożeń oraz sposoby i metody przeciwdziałania przemocy zwłaszcza tej, która coraz częściej dotyka najstarszych osób. Wszyscy Uczestnicy wykazali się dużym zainteresowaniem poruszona tematyką, metody zapobiegania niebezpieczeństwom na pewno wykorzystają w życiu codziennym.

Wykład o bezpieczeństwie w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład o bezpieczeństwie w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład o bezpieczeństwie w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład o bezpieczeństwie w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład o bezpieczeństwie w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład o bezpieczeństwie w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład o bezpieczeństwie w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład o bezpieczeństwie w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład o bezpieczeństwie w ramach projektu "Senior Aktywny" Wykład o bezpieczeństwie w ramach projektu "Senior Aktywny"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18603223, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON