1 procent
zobacz >>>

Spotkanie z pracodawcą w ramach projektu "E-Learning"

Dnia 20.11.2012 r. w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi odbyło się spotkanie pracodawcy z Beneficjentami z projektu ”E-learning przyjazny osobom niepełnosprawnym” zainteresowanymi podjęciem zatrudnienia na stanowisko pracownika sklepu internetowego. Na spotkaniu z przedstawicielem firmy Agrotechnika S.C. wzięło udział 2 klientów, którzy spełniali wymagania stawiane przez pracodawcę na oferowane stanowisko pracy. Giełdę Pracy koordynowała Monika Szubtarska.

Zarówno uczestnicy projektu jak i przedstawiciel Firmy wyrazili zadowolenie z przebiegu i organizacji Giełdy. Liczymy, że spotkanie z pracodawcą zaowocuje nawiązaniem dalszej współpracy Agencji Zatrudnienia z Agrotechnika S.C oraz zatrudnieniem naszych uczestników projektu.

Serdecznie dziękujemy za udział w Giełdach Pracy.

Spotkanie z pracodawcą w ramach projektu "E-Learning" Spotkanie z pracodawcą w ramach projektu "E-Learning" Spotkanie z pracodawcą w ramach projektu "E-Learning" Spotkanie z pracodawcą w ramach projektu "E-Learning" Spotkanie z pracodawcą w ramach projektu "E-Learning"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18476340, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON