1 procent
zobacz >>>

Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy"

W dniach 13-15 listopada 2012 roku w ramach projektu pn. „Trener pracy” zorganizowano warsztaty aktywizacyjne. Beneficjenci pod okiem specjalistów wnikliwie analizowali swoją sytuację zawodową, określali swoje możliwości, mocne strony i słabe strony oraz bariery w poszukiwaniu pracy. Ponadto dopasowywali własne kwalifikacje, umiejętności i predyspozycji do wymagań pracodawców oraz ofert lokalnego rynku pracy. Uczestnicy warsztatów mieli możliwość wzięcia udziału w symulowanych rozmowach kwalifikacyjnych z pracodawcami. Było to prawdziwym wyzwaniem, dla niektórych  Beneficjentów była to pierwsza w życiu rozmowa kwalifikacyjna – wszyscy poradzili sobie wspaniale.

Zajęcia odbywały się w ośrodku konferencyjno-szkoleniowym Dom Nasutów w Nasutowie. Specjaliści przekazali uczestnikom warsztatów aktywizacyjnych niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Beneficjentom swobodniej poruszać się po rynku pracy.

Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy" Warsztaty aktywizacyjne w ramach projektu "Trener Pracy"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18604060, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON