1 procent
zobacz >>>

Wyjście do Zamku Lubelskiego

W dniu 25.10.2012 roku uczestnicy projektu pn. „Droga do Samodzielności” wybrali się
do Muzeum Zamku Lubelskiego.  Zamek Lubelski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w naszym mieście. To tutaj znajduje się Kaplica Trójcy Świętej ze słynnymi malowidłami bizantyjsko-ruskimi. Kościół Trójcy Świętej nazywany Kaplicą Zamkową jest jednym z najcenniejszych i najciekawszych zabytków sztuki średniowiecznej w Polsce i w Europie. Jest to miejsce, w którym spotkała się i współistnieje kultura Wschodu i Zachodu. Unikalna w skali europejskiej Kaplica Trójcy Świętej jest wielką atrakcją dla znawców i miłośników zabytków przeszłości zwiedzających Zamek Lubelski. Uczestnicy mieli możliwość obejrzenia wystaw, które są w oddziale Muzeum Lubelskiego.

Wystawy, które mogliśmy obejrzeć:

Wystawy robiły ogromne wrażenie i dały  dużo do myślenia. Wyjście na pewno jeszcze bardziej zintegrowało grupę, która od początku jest bardzo zgrana i wszyscy się ze sobą dobrze dogadują. Poza tym mają możliwość oderwania się od codzienności, spotkania ze znajomymi.

Wyjście do Zamku Lubelskiego Wyjście do Zamku Lubelskiego Wyjście do Zamku Lubelskiego Wyjście do Zamku Lubelskiego Wyjście do Zamku Lubelskiego Wyjście do Zamku Lubelskiego Wyjście do Zamku Lubelskiego Wyjście do Zamku Lubelskiego

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18301562, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON