1 procent
zobacz >>>

Spotkanie z improwizacją teatralną

Dnia 28.09.2012 r. uczestnicy projektu pn. „Droga do Samodzielności” wzięli udział w uroczystej kolacji w restauracji „Dominikańska 5”, połączonej z występem improwizacji teatralnej z grupą „No Potatoes”.

"No Potatoes” to Grupa, która wykreowała się z teatralnych Warsztatów Ekspresji Twórczej ,,Próba” w 2008 roku. Grupa teatralna postanowiła zainwestować w jedną z najatrakcyjniejszych form scenicznych jaką jest IMPROV. Spektakle są oparte na kanadyjskiej formie improwizacji. Udział publiczności sprawia, że przedstawienie staje się w pełni kontrolowane przez jego obserwatorów. Jest to forma współpracy pomiędzy widzem a występującym. Podrzucając sugestie oraz rekwizyty, a czasami uczestnicząc w spektaklu, każdy widz wprowadza niezapomniane przeżycia i emocje.

Beneficjenci projektu „Droga do samodzielności” także chętnie uczestniczyli w zabawach proponowanych  przez prowadzących.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i wspólna zabawę.

Spotkanie z improwizacją teatralną Spotkanie z improwizacją teatralną Spotkanie z improwizacją teatralną Spotkanie z improwizacją teatralną Spotkanie z improwizacją teatralną

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18305335, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON