1 procent
zobacz >>>

Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL"

Dnia 07 września 2012 r. zakończyło się szkolenie z zakresu „ Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL” organizowane w Ośrodku Kształcenia Ustawicznego Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu „Droga do samodzielności”. W ramach realizowanego szkolenia uczestnicy mieli możliwość poszerzyć i udoskonalić umiejętności wykorzystania komputera, uzupełnić swoje kwalifikacje zawodowe, a zatem zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedniego zatrudnienia.

Aby uzyskać Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych uczestnicy kursu musieli zdać 7 egzaminów, przeprowadzonych przez upoważnionych egzaminatorów. Rezultaty egzaminów zostały odnotowane w Europejskiej Karcie Umiejętności Komputerowych (EKUK) kandydata, który uzyskał bezterminowo ważny Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych po zaliczeniu całego materiału szkoleniowego.
Aby uzyskać Certyfikat ECDL nasi uczestnicy szkolenia musieli pomyślnie zdać jeden teoretyczny egzamin sprawdzający wiedzę w zakresie podstawowych pojęć technologii informatycznej oraz sześć egzaminów praktycznych sprawdzających umiejętności wykorzystania komputera.

Serdecznie dziękujemy Prowadzącej oraz wszystkim Uczestnikom szkolenia. Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności będą mogli Państwo wykorzystać w przyszłej pracy.

Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL" Zakończenie szkolenia z zakresu "Umiejętności informatycznych na poziomie ECDL"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18642183, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON