1 procent
zobacz >>>

Zakończenie szkolenia z zakresu grafiki komputerowej

W dniu 14 września 2012 roku odbył się egzamin kończący szkolenie z zakresu grafiki komputerowej. Szkolenie odbyło się w ramach projektu pn. „ E- learning przyjazny osobom niepełnosprawnym” realizowanym przez Fundację Fuga Mundi przy wsparciu  Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Szkolenie obejmowało 200 godzin zajęć, z czego 80 godzin miało formę zdalną. Podczas zajęć zdalnych uczestnicy mogli na bieżąco  korzystać z pomocy prowadzącego, który  udzielał im wskazówek i porad przy wykonywaniu zadań przewidzianych  programem szkolenia, za pomocą technik zdalnego porozumiewania się.

    W szkoleniu wzięło udział 10 osób, które podczas jego trwania mogły nabyć nowe umiejętności w postaci  znajomości  obsługi programów wykorzystywanych przy tworzeniu grafiki komputerowej :  Adobe Photoshop, CorelDraw oraz Adobe Flash, które mogą zwiększyć ich szanse zatrudnienia na otwartym rynku pracy.

Gratulujemy uczestnikom pozytywnie zaliczonego egzaminu.

Zakończenie szkolenia z zakresu grafiki komputerowej Zakończenie szkolenia z zakresu grafiki komputerowej Zakończenie szkolenia z zakresu grafiki komputerowej Zakończenie szkolenia z zakresu grafiki komputerowej Zakończenie szkolenia z zakresu grafiki komputerowej

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18476344, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON